hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo

Anasayfa \ Mobil

LG G6'nın İlk Gerçek Fotoğrafı Yayınlandı!

LG’nin yeni üst seviye telefonuna ait fotoğraflar, resmen çıkmasına az bir zaman kala basına sızdırıldı.

 

LG’nin yeni üst seviye telefonu G6’nın önümüzdeki Şubat sonunda başlayacak olan MWC 2017 konferansında resmen tanıtılması bekleniyor. G5 modelinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olacağı tahmin edilen yeni telefonun fotoları, resmi lansman öncesinde basına sızdırıldı.

LG G6’nın donanım özellikleri kesin bilinmiyor ancak cihazda Snapdragon 835 işlemcinin kullanılacağına dair ciddi söylentiler var. Sızdırılan fotolardan anlaşılan özellikler ise ekran boyutu, oranı ve tasarım özelliklerine yönelik şüpheleri doğruluyor.

LG G6 modelinde önceki modüler tasarım terk edilmiş, batarya bile sabit görünüyor. 5.7 inç ekrana sahip olan telefonda, 2:1 ekran oranı dikkat çekiyor. Hayli narin ve ince tasarımda, metal ve cam kullanıldığı da göze çarpıyor.

Kaynak


Paylaş

Untitled Document