hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo

Anasayfa \ Mobil

10. Yıla Özel Modelin İsmi İPhone X olacak!

İPhone X ile beraber Apple, yepyeni bir konsept ile kullanıcıları buluşturacak. Peki, 10. yıla özel geliştirilen iPhone neden iPhone X isimini alacak?

İphone 7'nin piyasaya sunulmasının ardından, şimdi gözler yeni iPhone telefonuna çevrilmiş durumda. Apple'ın yeni telefonu için seçilecek isim büyük bir merak konusu.


iPhone X doğru bir seçim olabilir

Normal şartlar altında yeni iPhone modelinin iPhone 7s olacağını gözümüz kapalı söyleyebilirdik. Ama 2017 normal bir yıl değil, en azından Apple için. 

iPhone'un yeni model olarak iPhone 8 ismini tercih edeceği söylense de ortaya başka bir isim çıktı.
10. yılında iPhone markası, iPhone 8 ve hatta iPhone 9 isimlerini atlayarak özel bir ara model üretecek. 

Forbes'e göre, bu isim iPhone X. Hem önceki iPhone modellerinden oldukça farklı bir yapıda, hem de Roma Rakamları baz alındığında X, Apple'ın istediği karşılığı veriyor.

Apple'ın böyle bir isim tercih edecek olmasının en büyük sebebiyse, iPhone'ların standart model ilerleyişlerini bozmayacak olması. 

Yani bir sonraki yıl iPhone 8 olarak devam edilebilecek.

 

SDN - ShiftDelete.Net


Paylaş

Untitled Document