hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo hacked by silo

Anasayfa \ Mobil

Parlak siyah renkli LG G6 göründü

LG G6, çok yakınımızda ancak Güney Koreli şirketin amiral gemisinin resimleri internet ortamına sızmaya devam ediyor. Cihazın ilk olarak üst yarısını ortaya koyan bir görsel yayınlanmıştı. Daha sonra ise prototipine ait fotoğrafları görmüştük. Şimdi ise cihazın üçüncü gerçek fotoğrafı gün yüzüne çıkmış durumda.
 
Business Insider tarafından yayınlanan yeni görüntü cihazın arka kısmını gösteriyor. Bu kısımda yer alan LG G6 logosunu net olarak görebiliyoruz. Parmak izi sensörü ise hafta başında sızdırılan prototipi doğrulayacak şekilde telefonun arkasına yerleştirilmiş durumda. LG'nin genel tasarım çizgisini koruduğu ve şirketin diğer amiral gemisini satın alanların G6'yı kullanırken yabancılık çekmeyecekleri söylenebilir.
 

Modüler tasarım yok, parlak siyah renk seçeneği var

 
 
 
 

 
                                                                                                                                                                                  
Ayrıca, görüntü bir kez daha LG G6'nın çift lensli bir kamera ve görüntü sensörleri arasına konumlandırılmış çift LED flaşla geleceğini onaylıyor. Ne yazık ki telefon ön kısmını göremiyoruz, bu nedenle akıllı telefonun gerçekten çerçevesiz bir tasarımla gelip gelmeyeceğinden tam emin olamıyoruz.
 
Bununla birlikte, önceki raporlara dayanarak LG G6'nın öncekinden daha iyi bir ekran-kasa oranına sahip olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca 18:9 görüntü oranına sahip olacağı söyleniyor. Fotoğraftaki cihaza baktığımızda parlak bir arka panel görüyoruz. Yani cihazın iPhone 7'deki Jet Black (Simsiyah) gibi bir renk seçeneğiyle gelmesi muhtemel görünüyor.
 
Telefonun üst ve alt tarafı gizlendiğinden, LG G6'nın hem USB Type C bağlantı noktası hem de 3.5 mm ses girişiyle gelip gelmeyeceği hakkında bir fikre sahip olamıyoruz. LG, Mobil Dünya Kongresi (MWC) kapsamındaki etkinliğinin 26 Şubat'ta gerçekleşeceğini doğruladı. Yani telefonun gün yüzüne çıkmasına sayılı günler kalmış durumda.
 


Paylaş

Untitled Document